O Gabinecie

 

Oaza to miejsce wyciszenia, spowolnienia biegu spraw, odzyskania sił fizycznych i psychicznych, by bez większych wyrzeczeń cieszyć się z życia.

Tworząc Oazę, pragnęłam, aby każdy klient dostał więcej niż oczekuje, dlatego nacisk położyłam na połączenie pracy z ciałem, duszą i umysłem. Masażom towarzyszy specjalna relaksująca muzyka (tzw. dźwiękobraz), która nie tylko wycisza, ale i pobudza kreatywność, zwiększa zdolności wizualne. Aranżacja gabinetu – nawiązuje do starożytnego Egiptu – wycisza emocje i poprawia nastrój, zapach (świece, kadzidełka) - wpływa na poprawę samopoczucia, eliminuje stres.

W Oazie klient odpoczywa, więc jego ciało lepiej odczuwa masaż, dzięki temu szybciej zdrowieje.

Usługi wykonywane w salonie dostosowuję do indywidualnych potrzeb i preferencji klienta, z zachowaniem jak najwyższych standardów.

Zapewniam:

- szeroki wybór pomiędzy różnymi masażami ręcznymi: leczniczymi, relaksacyjnymi, odchudzającymi, orientalnymii itp.,

- możliwość skorzystania z urządzeń takich jak: lampa Bioptron, Kapsuła Spa InfraRed+ Elektrostymulacja, platforma wibracyjna,

- poczucie intymności, indywidualności,

- w przerwach między zabiegami napój aloesowy podnoszący odporność,

- możliwość nabycia aloesowych kosmetyków, suplementów diety

- porady przy wyborze suplementów diety, kosmetyków z ALOE VERA.

Jestem Niezależnym Dystrybutorem  Forever Living Products, firmy, która założona w Arizonie, od 1978 r. rozpowszechnia i przybliża ludziom dar natury, jakim jest niezwykła roślina Aloe Vera.

Dzięki wcześniejszemu doświadczeniu zawodowemu oraz uzyskanej wiedzy (patrz certyfikaty) - jestem masażystką ponad 14 lat, mam świadomość swoich predyspozycji  do wykonywania tego zawodu. Klienci, którzy w przeszłości korzystali z moich usług, wracają do mnie, jak również polecają moje usługi swoim znajomym.

Oaza mieści się w  samym centrum miasta, w budynku dostosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych - przy ulicy Sienkiewicza 49, na IV piętrze,  na rogu ulicy Jurowieckiej, nad Rossmannem.

Przyjdź... poczuj się lepiej... i wróć do Oazy!

Zapraszam serdecznie.

Barbara Bujnowska


 
 "OAZA" Gabinet masażu i pielęgnacji ciała - Ul. Sienkiewicza 49 lok. 409, 15-002 Białystok tel. 515-193-592.
Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Powered by www.masazebialystok.pl 2011/2012. Design by Daniel Borawski.