Polecam
Forever Living
Wymiar naszych produktów oraz prostota planu biznesu oznaczają, że każdy może poprawić jakość swojego życia. Niektórzy zaczynają jako klienci poszukujący lepszych produktów dla zdrowia i po prostu dzielą się swoimi pozytywnymi doświadczeniami z produktami. Inni od razu dostrzegają potencjał biznesowy i zaczynają prowadzić odnoszący sukcesy biznes domowy.

Z milionami ludzi takich, jak ty, którzy mają takie same życiowe cele - lepsze zdrowie i finansową swobodę - Forever Living Products odnosi sukcesy, ponieważ ceni te same wartości, co ty. Daje ci narzędzia, byś przejął kontrolę i wiódł życie, jakiego zawsze pragnąłeś.
https://www.foreverliving.com

 

Studio tańca Zaza
ZaZa - Studio Tańca i Wizerunku to nowe miejsce w Białymstoku, gdzie rozwijane są dwa kierunki artystyczne: taniec i moda. Właścicielem i choreografem Studia jest Elżbieta Lichanów, która od 12 lat współorganizuje wybory Miss Podlasia; ma na swoim koncie pokazy mody, przygotowania modelek do pracy na wybiegu, kreowanie ich wizerunku poprzez Akademię Modelingu i współtworzenie programu TVP Białystok „Sekrety Stylu”. Taniec to całe jej życie. Od ponad 20 lat pod okiem Elżbiety Lichanów rozwijały się zespoły taneczne, które występowały na różnych imprezach artystycznych w naszym mieście, w kraju i za granicą ( m.in. Litwa, Łotwa, Włochy, Portugalia, Francja).

http://zaza-studio.pl

 

Klub Fitness Fenix

Klub Fitness Fenix powstał w 1998 roku jako odpowiedź na coraz większe zapotrzebowanie mieszkańców Białegostoku na zdrowie, lepsze samopoczucie oraz uzyskanie, bądź utrzymanie dobrej kondycji . Początkowo funkcjonowaliśmy przy ulicy Armii Krajowej na osiedlu Leśna Dolina pod nazwą Centrum Aktywności Ruchowej FENIX. Od 2002 roku przenieśliśmy się do adaptowanych pomieszczeń budynku Huty Szkła na osiedlu Wygoda, zmieniając jednocześnie nazwę na KLUB FITNESS FENIX.
http://fitnessfenix.pl

 

Uwolnij Piękno
Uwolnij Piękno to portal dla kobiet o kobietach...Tu możesz znaleźć interesujące artykuły na temat ciąży, zdrowia i urody. A także konkursy z ciekawymi nagrodami.
Pasja, głowa pełna pomysłów i chęć pomocy innym pozwala na realizowanie co raz to nowszych przedsięwzięć.
http://uwolnijpiekno.com.pl

 

Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA Oddział Białostocki
KLANZA to ludzie z pasją i pomysłami, ludzie aktywni, profesjonaliści. KLANZA to Stowarzyszenie działające na rzecz wzbogacenia i uatrakcyjnienia procesu edukacji i wychowania oraz animacji społeczno-kulturalnej w grupie dzieci, młodzieży i dorosłych.
http://www.klanza.bialystok.pl/

 

Soled
Jesteśmy firmą SOLED Projekty i Dekoracje Świetlne. Zajmujemy się oświetleniem, przede wszystkim oświetleniem LED i światłowodowym.

Działamy na rynku od 2009 roku.
http://soled.pl
 
 "OAZA" Gabinet masażu i pielęgnacji ciała - Ul. Sienkiewicza 49 lok. 409, 15-002 Białystok tel. 515-193-592.
Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Powered by www.masazebialystok.pl 2011/2012. Design by Daniel Borawski.